Свеж
JTeyult 1 x Внатрешна алатка за отстранување на вратоврска Поставете трајни механизми за автомобили Внатрешна алатка за вратоврска

JTeyult 1 x Внатрешна алатка за отстранување на вратоврска Поставете трајни механизми за автомобили

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Боја : Црна Се користи за да се свртат врзаните шипки. Се користи за сервисирање на внатрешните врски на вратоврска на собранијата за управување со решетката и пинион. Материјал : челик. Ги отстранува и инсталира внатрешните врски на многу и. JTeyult исто така може да се користи на сите шипки за вратоврска со 1-3/16 и 1-5/16 во хексадецимална големина Опис Опис на делот Внатрешен алатка за вратоврска се користи за да се свртат врските. Може да ја отстрани внатрешната шипка за вратоврска без да ја отстрани надворешната вратоврска. Алатката е завршена и затегната за да се овозможи пристап со. Од производителот, батеријата е дизајнирана за безбедно и лесно носење на сите батерии на горните и страничните пост со хоризонтални гребени. Гумените влошки безбедно ги зафаќаат ширините на батеријата од 5 до 7 на широко. Пластичната зафат на рачката обезбедува држење. Содржина на пакувања : 1* Камска за автомобили Рокер алатка за горенаведената содржина на пакетот, други не се вклучени. Нота : лесни и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот во малку поразлична од вистинската работа. Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

За производот

Купувачите избираат и

Помалку скапи и побрзи од многу други методи Една боја го минимизира инвентарот без резервно ладење за �

Вежба и чешма : Овие вежби и чешми се изработени од челик со голема брзина, со голема јачина и отпорност н

Големина : 44мм x 20мм / 1,73 инчи x 0,79 инчи (L*W); Растојание за монтирање на дупката : 35мм / 1,38 инчи; Работен нап

VP Racing 5,5галон мотоспортни контејнери за трки Југ може да се користи само за тркачко гориво, како што се н�

Глава на купола Мултизафати слепи навртки Тело : Алуминиумска легура #5251 или еквивалентно Мандрел : Низо

Уникатен систем за неткаени влакна дизајниран да ги отстрани умерените несовршености на бојата Инжене�

Замена за F150 F250 F350 F450 F550 F550 Super Duty Bronco Excusition Fusion Fusion Mustang, за Silverado Express 1500 2500 3500 Astro Blazer Tahoe Traverse Impala Sail Достап

Гумени влошки од 2 тип : Комплетот содржи два вида гумени влошки, можете да изберете помеѓу рамни и вдлаб�

Алатките имаат креативен и уникатен дизајн, магнетски и флексибилен дизајн за отстранување на автомоби

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

Спецификации : Нашиот рачен крварење на течноста за сопирачките има удобен оперативен дизајн со едно ли

Временски распоред 3 / 824х520 Вметнете QTY 10 P / N 03821 Професионални инсерти за поправка на нишки од временски �

Рачка за кревање возило Компатибилен со моделите на Toyota : Avalon 20132018, Camry 20122017, Sienna 20042018, Venza 20092017...

Материјали со висок квалитет : Повлеч на матични вентили Qwork гуми усвои пластична структура со висока ја

? 【Висок квалитет на материјал】 ▶ Plier со велосипедски гуми е изработено од висококвалитетна инженерск�

❥ 【Спецификација на производот】 Влез : AC100 V240 V 50 / 60 Hz Излез : DC12 V ~ 2 A MAX POWER 24 W DC Големина на приклучокот : 5

150мм фирма полирање и сунѓер Погодно за сложени 2 системи за боја на пакувања M14 x 2 Тема T0 одговара на Санд

Crimps MetriPack 150 & 280 серија, 2214 мерач Исто така, преградува временски пакет, 2214 мерач Алатката за ослободување

Новиот Genius Pro25 слично на нашиот G15000, само помоќен Со најголемите перформанси и функционалност, тоа е пол

【Висок квалитет на материјал】 јадрото на вентилот е изработено од висококвалитетен бакарен никел, кој

【Функција】 Овој сепаратор на топката зглоб е широко користен за раздвојување на рацете, шипките за врз

Апликација : Алатката за топката за топка за притискање на топката / алатката за отстранување на грмуш

Како прво, нула од скалата за ладење Инсталирајте ги сите црева и мерачи Ставете го шишето за ладење на п

5136350031 За вртежни вртежни вртежи на вртежен момент Ефективна алатка за инсталирање на CV стеги Може да се

Крчот од типот на тубуларен шпанер од ШестОТЦ ги отстранува и инсталира заклучувања на лежиштата на зад

3 / 8 "или 1 / 2" Погон така ќе одговара на кое било 3 / 8 "или продолжение на ретчето 1 / 2" Сет за филтрирање на фи

Ние ги цениме искуствата за купување и задоволството на секој клиент Ние сме специјализирани во авто де

Сосема ново Директна замена Стабилни карактеристики, голема сигурност Лесна инсталација 1 година гаран

100% сосема ново пенкало за поправка на задникот 100% сосема ново пенкало за поправка на задникот Мал и искл

Изборот за пена за комбинирање на светло полирање и детали за ново детали за работа Користете за боја ил

Димензии на пакетот : 7 l x 5 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 2 килограми Земја на потекло : Тајван, провинција Ки

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7

Функција : Метални куки што се користат за прикажување на гуми за автомобили, кои се користат за чување и

Пакетот вклучува : W77 SiphonFeed Air Spray Pun, 1000cc алуминиумски чаша, метален воздушен спој, четка за чистење и шпан

[Подобрени тркала / тркала] : Најдобриот полк на автомобилот Bestool има подобрени тркала / тркала со централ

Application : 100% сосема нов квалитетен автомобилски комплет за спреј за бои, валвула за развод на бакар има до�

Scroll