Свеж
Xmeifeits Универзални алатки 120 парчиња M6-M18 Не'рѓосувачки челик метрика за поправка на конец за поправка за поправка на нишки за автомобили

Xmeifeits Универзални алатки 120 парчиња M6-M18 Не'рѓосувачки челик метрика за поправка на конец за поправка

Достапност: Достапно.
DEN 1563.20

Користете широк спектар на професионални алатки за одржување и сетови на алатки за хардвер во индустриското поле, сигурни и издржливи Поправка на низата : Во случај на грешки во навој или поправка на оштетените женски навојни дупки, завртката со навој може да се користи како средства за поправка за да се вратат дупките за завртки економично. Размена на конец : претворете ги метричките и инч навојните дупки со инсерти за жица, брзо и лесно. Вметнување на конец на материјал од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, сигурен квалитет, долг животен век на услугата. Користете широк спектар на професионални алатки за одржување и сетови на алатки за хардвер во индустриското поле, сигурни и издржливи. Поправка на низата : Во случај на грешки во навој или поправка на оштетените женски навојни дупки, завртката со навој може да се користи како средства за поправка за да се вратат дупките за завртки економично. Размена на конец : претворете ги метричките и инч навојните дупки со инсерти за жица, брзо и лесно. Вметнување на конец на материјал од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, сигурен квалитет, долг животен век на услугата. Производите се строго прегледани пред да ја напуштат фабриката и се погодни за употреба од оние со професионални вештини. Поправка на низата : Во случај на грешки во навој или поправка на оштетените женски навојни дупки, завртката со навој може да се користи како средства за поправка за да се вратат дупките за завртки, економично. Истите завртки може да се користат по закрепнувањето. Собрание на производот : Вметнувањето на жицата на конецот се става во дупката за завртки на работното парче, како што е алуминиумска легура за да се формира голема јачина, отпорна на абење и висока женска нишка. Размена на конец : Претворете ги метричките и инч навојните дупки со инсерти за жица, брзи и лесни. Вметнување на конец за материјал од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, сигурен квалитет, долг животен век. Comes with a storage case for convenient storage and easy carrying.Specification : Item Type : Thread Repair Insert Material : Stainless Steel M6x1x2 D 10 PCSM7x1x2 D 10 PCSM8x1.5 D 10 PCSM8x1x1.5 D 5 PCSM10x1x1. 5 D 5 PCSM18 X1.5 D 5 PCSPACKAGE список : Вметнување за поправка на нишки од 120 x.

За производот

Item Type:
Thread Repair Insert
Material:
Stainless Steel
M6x1x2D 10PCS:
M7x1x2D 10PCS:
M8x1.25x1.5D 10PCS:
M8x1x1.5D 10PCS:
M9x1.25x1.5D 5PCS:
M9x1.5x1.5D 5PCS:
M10x1x1.5D 5PCS:
M10x1.25x1.5D 5PCS:
M10x1.5x1.5D 5PCS:
M11x1.25x1.5D 5PCS:
M11x1.5x1.5D 5PCS:
M12x1x1.5D 5PCS:
M12x1.25x1.5D 5PCS:
M12x1.5x1.5D 5PCS:
M12x1.75x1.5D 5PCS:
M14x1.25x1.5D 5PCS:
M14x1.5x1.5D 5PCS:
M14x2x1.5D 5PCS:
M16x1.5x1.5D 5PCS:
M18x1.5x1.5D 5PCS:
Package List:
120 x Thread Repair Insert :

Купувачите избираат и

Направено од пластичен материјал, мала тежина и издржлив Направено од пластичен материјал, мала тежина

Користете повеќе квалитетни материјали за да прилагодите повеќе исклучителни додатоци и украсни предм

All Tool You Need 1 pcs valve stem puller installer Tool, 15 Pcs TR412, 11pcs TR413, 11pcs TR414 valve stems with 20 pcs valve stem cores, 1 pcs single head valve core tool, 1 pcs double he

Тип на вклопување : Универзален Димензии на пакетот : 2,71 H x 8,48 L x 6 Тежина на пакет : 3,0 фунти Тип на вклопув�

Намалување на отпорни на абење и отпорни на топлина и отпорни на рак Подобрете ја состојбата на поврзув�

Тие се добри за кујна, балкон, бања, наводнување на растенија и миење на автомобили Иновативна, мала, мул�

✔ Шарена четка за апликатор ✔ Направено со висококвалитетна пластика ✔ Со аголна форма ✔ Одлично е за

Забелешка Не стискајте премногу тешко кога инсталирате навртка на заниткување Бидејќи малите навртки

Направено од висококвалитетен челик и гума, има отпорност на висока температура, висока цврстина и голе

1 ќе направите некои работни места за сопирачките Вашиот систем за сопирање на дискот има фиксни клипов�

?Enhanced Smoke Machine Automotive : ANCEL S200 evap smoke machine leak tester is manufactured by skilled engineer for flawless results, which is capable of detecting 99% leaks for automotiv

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

Пакетот вклучува : Една поставена совршена алатка за поправка на гуми, вклучувајќи 1 вода за поправка на

Главно користете за полирање и тампонирање на автомобили Богата и униформа, добра порозност, имаат супе

Материјали со висок квалитет : Заврзниот пиштол е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура, а�

Тип на производ : Автоматски дел Димензии на пакетот : 6,0 "L x 5,6" W x 4 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет :

Алатка за воланот што се користи за фиксирање на положбата на воланот, се вклопува во поголемиот дел од �

【Соодветни модели】 Demount на гумите се користи за многу машини за менувач на гуми, сосема нова алатка за г

Користете со алатката за погон на Aquare 1 / 2 и дизајнирање на позитивна и негативна ротација Дизајнот на пр

Премиум квалитет : Направено од премиум пластичен и метален материјал, овој влечење на калем за палење е

Целиот трага за испорака ● Поставете содржина : HY20 (Хидрауличен Yorkујорк), FTH20 G (мерач), HFR45 (Флејран р

Двојно завршено и за навои од 14 мм и за 18мм Чистете нишки во дупката за свеќички Користете со штекер за п�

【12 V Универзална употреба】 : Се користи за конвертирање на која било струја на домаќинството 100 V ~ 120 V AC в

Компатибилност : Професионален полнач за одделение работи со батерии за автомобили, мотоцикли, трактор�

Запознајте го Geniслично на нашиот G3500, само подобро Тоа е 34% помал и испорачува над 65% поголема моќност...

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 12мм x 1,25 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

7000 W максимална континуирана моќност, врвна моќност од 14000w, модифициран синусен бран, прекинувач за фрек

Функција? Може да се користи и за автомобилски замаец, тркало со моторцикли, лежиште со мотоцикл од скут�

Fits models with HD male mountstyle footpeg supports (except the rider position on '08later FXCW, FXCWC, FXS, FXSB and FXSBSE, '07later XL883 N, XL1200 N, XL1200 T, XL1200 V and XL1200 X, '0

Користете го она што го користат добрите влошките за волна за волна научно формулирани за полирање на г

Продадени индивидуално Димензии на пакетот : 20,32 H x 10.764 W (сантиметри) Земја на потекло : Соединетите држа�

Сечилото за ладно нож од 1000 серија беше воведено во 1986 година како сечилото на волшебникот на шофершајб�

Отстранува и инсталаторски филтри за масло / гориво без оштетување на куќиштето на филтерот Погодно е з

Сосема нови и издржливи градежни конструкции со цврст челик, сите гуми со тешки возила, вклучувајќи АТВ,

Можете да ја користите оваа позлатена подлога за обнова на удобно и долго време, затоа што има мини голе�

R134 A порта за услуги Самозапечатување Уживајте во поставување без проблеми и лесно работење додека ги и�

Квалитетен материјал : Изработено од природна волна, миење и повторна употреба, волна со висока густина

Оптимизиран прашок од цериум оксид прилагодена за апликации за полирање на стакло Отстранува несоврше�

3 еа 10 инчи алатки со меки ракувања и 3 еа Алатки за меки ракувани 15 инчи секоја со тврда капа Направено од

Направено од многу силен челик од хром ванадиум, лесен е да се користи со приклучоци за ножици Погоден е

Моќна функција : Матичното матичко валче за гуми на тракторот им овозможува на воздухот и течниот балас�

1 години гаранција за материјал и изработка Schley Products, Inc 1 години гаранција за материјал и изработка...

Комплет за поправка на шофершајбната : Нашиот надграден комплет за поправка на шофершајбната содржи сп�

♡ 【Применливост】 1 / 4 инчи Машки SAE X 5 / 16 инчи SAE Femaleенски R410 A адаптер, го претвора сетот за полнење на 5 / 1

Scroll